okulary ochronne

Aby chronić oczy, jednym z najważniejszych środków ochrony osobistej są okulary ochronne. Poziom zapewnianej przez nie ochrony musi być dostosowany do specyficznych warunków środowiska pracy. W rezultacie istnieją różne rodzaje okularów ochronnych, które chronią przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych lub przedostawaniem się kurzu i zanieczyszczeń. Nasza oferta okularów jest obszerna i obejmuje opcje odpowiednie do określonych warunków pracy. Aby chronić oczy przed rozpryskami, dostępne są specjalistyczne wersje, które wyłapują wszelkie odłamki i zapobiegają przedostawaniu się ich do oczu. Dodatkowo niektóre modele są pokryte powłoką zapobiegającą parowaniu. Wszystkie nasze okulary charakteryzują się odpornością i trwałością w różnych ustawieniach oraz są łatwe w czyszczeniu, co zapewnia optymalną widoczność. Ponadto okulary te są odporne na zarysowania i działanie niebezpiecznych substancji chemicznych.

Okulary ochronne dla pracowników w sklepie internetowym BHP

Oferujemy szeroki wybór okularów ochronnych w naszym sklepie. Oferujemy okulary przeciwodpryskowe idealne do pracy przy obróbce różnorodnych materiałów. Trwałe, wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i działanie substancji chemicznych. Ochrona przed UV, IR i światłem słonecznym jest zapewniona. Okulary ochronne są dostępne w wersji transparentnej, przyciemnionej oraz lustrzanej. W naszym sklepie oferujemy okulary podzielone na następujące kategorie:
Specjalne okulary spawalnicze zaprojektowane są z myślą o specyficznych warunkach pracy, chroniące oczy przed odpryskami spawanych materiałów oraz szkodliwym wpływem wysokiej temperatury.

Jakie okulary są popularne?

Okulary dostępne są w wielu różnych wariantach kolorystycznych, obejmujących różnorodne odcienie szkła, siatkowa osłona, okładka wykonana z plastiku.

Przy wyborze okularów ochronnych do noszenia w miejscu pracy, należy zadbać o odpowiedni rozmiar, który powinien być dopasowany do potrzeb każdego użytkownika. Dzięki temu praca będzie zarówno bezpieczna, jak i komfortowa. Okulary mają różne kształty i są przeznaczone do różnych celów. Okulary wyposażone w poliwęglanowe soczewki z dodatkową powłoką chroniącą przed zarysowaniem są wyjątkowo atrakcyjne, ponieważ zapewniają długotrwałość produktu. Jednocześnie powłoka skutecznie chroni przed zaparowaniem, dzięki czemu nie ogranicza pola widzenia. Dodatkowo okulary ochronne mogą być połączone z innymi środkami ochrony osobistej w celu zwiększenia poziomu osłony i bezpieczeństwa pracownika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *