Akcesoria dla kota, które warto mieć

 

Akcesoria dla kota, które warto mieć. Decydując się na zwierzaka w domu jak na przykład  kota,  zapewnić mu musimy odpowiednie warunki, które wpłyną na jego rozwój i zachowanie w naszym domu. Postaramy się wam przedstawić po krótce kilka najbardziej potrzebnych przedmiotów w codziennym życiu kota. Najbardziej potrzebną rzeczą jest miska na karmę, my przedstawimy wam automat do karmienia jakim jest  TRIXIE. Zapłacić za niego musimy już  około dziewięćdziesięciu złotych. Jego łączna pojemność to sześćset mililitrów, gdyż każdy zbiornik posiada po trzysta mililitrów pojemności.

Jest to automat do karmy przeznaczony dla małych psów i kotów. Zapewnia on punktualne  karmienie zwierząt i to o wyznaczonej godzinie. Do zalet wynikających ze stosowania tego automatu do karmy zalicza się : po pierwsze to, że posiada  dwa oddzielne pojemniki na określony rodzaj karmy, posiada także dwa oddzielne stopery, które zapewniają naszemu kotu możliwość otwarcia pokrywy w czasie zaprogramowanym przez nas, maksymalnie do czterdziestu ośmiu godzin. Kolejną zaletą jest to, że  jest bardzo łatwy w czyszczeniu. Karma jest zawsze świeża, po przez zastosowanie mechanizmów chłodzących pod spodem miski.

Nadaje się do karmy z puszek jak i  ze saszetek. Średni czas trwania baterii, która jest  dołączona do zestawu trwa około jednego roku. Kolejnym przedmiotem bardzo ważnym w zachowaniu prawidłowej higieny u naszego pupila jest kuweta. Dobrą i nie drogą jest FERPLAST Kuweta dla kota Moderna. Kosztuje ona nie całe trzydzieści sześć złotych. Jest idealna dla każdego kota, gdyż jest duża. Posiada ona pięćdziesiąt sześć centymetrów długości, czterdzieści trzy i pół centymetra szerokości i dziewiętnaście centymetrów wysokości. Jest ona wykonana z bardzo wysokiej jakości tworzywa lecz jednocześnie nietoksycznego plastiku. 

Kuweta ta posiada z ramkę dla kota. Kolejnym przedmiotem jest tunel dla kota TRIXIE. Jego średnica wynosi trzydzieści centymetrów a długość sto piętnaście centymetrów. Koszt tej zabawki wynosi czterdzieści pięć złotych. Jest to nylonowy tunel, bardzo wysokiej jakości, który posiada on dwa wejścia główne a także wyjścia z  dwóch stron. Jest idealny, nadaje się do zabaw w domu jak i w ogrodzie. We wnętrzu tunelu został zastosowany  szeleszczący materiał, który ma za zadanie pobudzić koci instynkt do zabawy.